Paříž - zájezd do Paříže

Paříž

Paříž: fotky z Paříže, Paříž a její památky naleznete ve fotogalerii, která obsahuje fotky z níže popsaného zájezdu s názvem (Adventní Norimberk - Paříž) absolvovaného v termínu 7.12. - 10.12. 2006. Fotky z cesty do Paříže jsou rozděleny na 3 fotogalerie: Norimberk, Paříž a Eiffelova věž. Věřím, že fotky z Paříže budou inspirující a motivující zažít nejen vánoční Paříž na vlastní oči. Pokud Vás zajímá nejen Paříž, ale i cestování a fotky památek, navštivte stránky tipy na výlet, památky a cestování, kde jsou umístěny například fotky z Egypta, Skandinávie (Stockholm, Kodaň, Oslo), Vídně a další zajímavé fotky. Komentáře, či vzkazy na téma Paříž můžete zanechat v návštěvní knize. Pokud plánujete cestu do Paříže i s Vašimi ratolestmi, neopomeňte navštívit i Disneyland Paříž.

Norimberk - fotky

Paříž - památky a fotky

Eiffelova věž - fotky

Norimberk - fotky

Paříž - fotky

Eiffelova věž - fotky

Zájezd do Paříže:

Zájezd do Paříže za 2.790,-

Zájezdy do Paříže
 

Adventní Norimberk - Vánoční Paříž

Co spojuje Paříž a Norimberk s Vánocemi? Paříž i Norimberk jsou vánočně vyzdobená města a s předvánočními trhy. V Norimberku dokonce největší předvánoční trhy v Evropě. Atmosféra těchto trhů je neopakovatelná. Určitě nekoupíte tričko z tržnice, ale naopak ochutnáte pečené kaštany, bavorský vánoční chleba v mnoha druzích, svařené víno, punč, marcipán a stovky dalších vánočních dobrot.
Z Norimberku se vydáme do Paříže. Paříž je již známá svou vánočně vyzdobenou třídou Champs Elysées. Zkrátka poznáte Vánoce ve dvou místech Evropy (Paříž, Norimberk), které stojí za to.

Zájezd Paříž - program:

1. den:
Odjezd z ČR cca v 08,00 hod., tranzit přes Prahu – Plzeň – Amberg do Norimberku. Příjezd do Norimberka okolo 16,00 hod. Zde se zdržíme do 21.hodiny, abychom poznali večerní atmosféru trhů. Z Norimberku se v průběhu noci přesuneme do Paříže, po trase Heilbronn – Saarbrücken –Mety - Reims.

2. den:
ráno příjezd do Paříže. Před Paříží ranní zastávka na probuzení a snídani v autobuse. Snídaně je v ceně zájezdu /párek, pečivo, káva nebo čaj/. Po snídani už nás čeká město Paříž. Dopoledne se vrhneme na prohlídku katedrály Notre Dame a okolí, uvidíme Justiční palác, navštívíme Invalidovnu, zastavíme se u místa tragické nehody Lady Diany. Odpoledne budeme věnovat prohlídce Eiffelovy věže. Den zakončíme na náměstí Svornosti. Poté odjedeme na ubytování v hotelu F1/třílůžkové pokoje/.

3. den:
ráno odjezd z hotelu a kolem letiště Charles de Gaulle se vydáme zpět do centra Paříže. Dopoledne se vydáme pěšky po Montmartre k bazilice Sacre Coeur, projdeme náměstí Pigalle, náměstí malířů, uvidíme známý Kabaret Moulin Rouge. Dále projdeme na náměstí Vendome, k Opeře, navštívíme Louvre. Procházku po Champs Ellysées zakončíme u Vítězného oblouku. S Paříží se rozloučíme noční, velmi atraktivní panoramatickou jízdou lodí po Seině. Večer opustíme Paříž a čeká nás noční tranzit přes Německo

4. den:
ráno se zastavíme v Německu v termálních lázních v Ambergu, kde strávíte velmi příjemný čas po namáhavé cestě. Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Nástupní místa: Brno, Jihlava, Znojmo, Praha, Plzeň

Tipy na výlet, památky a cestování

Vídeň a její památky

Kodaň - památky a fotky

Oslo - památky a fotky

Stockholm - památky a fotky

Vídeň - fotky

Kodaň - fotky

Oslo - fotky

Stockholm - fotky

Mapa stránek o cestování    Paříž - památky a fotky, Paříž   Paříž letecky

Paříž - další informace o městě Paříž     Egypt - památky, fotky a dovolená u moře Egypt

NAVRCHOLU.cz

CZIN.eu
JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika
Katalog www stránek

Paříž památky a fotky